Warsztaty

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, dlatego nasza oferta warsztatów została dobrana tak, aby stymulować wszystkie formy aktywności malucha. To właśnie do 5. rok życia dziecko rozwija się najszybciej, wtedy ujawniają się jego zdolności, umiejętności, a także talenty! Wierzymy, że każda umiejętność czy każdy talent, w który się zainwestuje teraz, może przynieść korzyści w przyszłości.

Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd

godz. 10:30 18. czerwca

Logosensoryka
warsztaty dla dzieci i rodziców

godz. 9:00 26.czerwca

BLW
warsztaty z dietetykiem

godz. 17:00

taniec dla najmłodszych
dla 3-6 latków

godz. 10:00

judo z rodzicami
dla 2,5-3 latków i rodziców

godz. 10:45

funny judo
dla 4-6 latków

Zapisy na wszystkie zajęcia: warsztaty@akademianagorce.pl    tel. 577-507-737

Wtorki - godz. 10:30 18. czerwca - Logosensoryka

LogoSensoryka to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Są to trzy wiodące elementy spotkania. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę. W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji.
Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej- doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się z rówieśnikami oraz nawiązują wspaniałą więź z Rodzicem poprzez wspólną zabawę.
Każdy Rodzic podczas zajęć dostaje gotowe teksty, które zabiera ze sobą do domu. Warsztaty to prawdziwa kopalnia pomysłów na domowe zabawy z maluchami,

wtorek 18.06 godz. 10:30

dzieci od 10 do 24msc życia

cena warsztatów: 35 zł*
czas trwania: 1 h
*płatne przelewem przed warsztatami

Środy - godz. 9:00 26.czerwca - BLW

Rozszerzanie diety w praktyce, m.in. metodą BLW

Warsztaty skierowane są do rodziców z małymi dziećmi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rozszerzaniem diety lub są na dowolnym tego etapie i chcieliby zasięgnąć fachowej wiedzy w tej dziedzinie. Każdy uczestnik otrzyma skrypt z warsztatów z najważniejszymi informacjami oraz kilka przepisów na potrawy dla najmłodszych.

środa 26.06 godz. 09:00-11:00

rodzice z dziećmi w wieku 0-18 miesięcy.

cena warsztatów: 40 zł*
czas trwania: 1 h
*płatne przelewem przed warsztatami

Czwartki - godz. 17:00 - taniec dla najmłodszych

Zajęcia taneczne kształtują poczucie rytmu, słuch muzyczny, rozwijają wyobraźnię przestrzenno-ruchową i koordynację. Pomagają pozbyć się nadmiaru emocji, a także uczą współpracy w grupie.
Zajęcia dla najmłodszych opierają się na metodzie odtwórczo-naśladowczej, rozwijają wyobraźnię dziecka, dają mu poczucie własnej wartości i sukcesu we włożony wysiłek.
Program tanecznych spotkań został dostosowany do najmłodszych dzieci, tak aby udział w zajęciach przede wszystkim sprawiał im ogromną radość. Dzieci pod okiem instruktora:

  • przeniosą się w świat bajek tańcząc do utworów z uwielbianych filmów tj. Shrek, Kraina Lodu, Król Lew, Trolle, Piraci z Nibylandii, czy Vaiana;
  • poznają różne zakątki świata zmieniając się w Indian czy bawiąc w afrykańskie plemiona;
  • nauczą uroszczonych kroków tanecznych: twista, rock&roll’a, samby oraz cha -chy.

Cena karnetu: 65zł/msc
czas trwania 30min

Soboty - godz. 10:00 - judo z rodzicami

Judo uznano za najlepszy sport ogólnorozwojowy, dlatego polecany jest dla najmłodszych dzieci. Zajęcia opierają się na różnorodnych grach i zabawach ruchowych, dzięki którym dzieci trenują m.in. koordynację, zręczność, szybkość czy orientację przestrzenną.
Trenowanie judo zwiększa u dzieci pewność siebie, zmniejsza ilość zachowań niepożądanych wobec rówieśników. Uczy zasad fair play, szacunku dla trenera, rozwija zdolności motoryczne i poznawcze, rozładowuje nadmiar energii. Dzięki wykorzystaniu licznych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej, judo doskonale niweluje wady postawy.
Czy wiesz, że:

  • UNESCO i WHO rekomendują judo jako jeden z najlepszych sportów dla dzieci!
  • Judo jest obowiązkowym sportem na lekcjach WF-u w wielu krajach, chociażby we Francji!
  • Judo to doskonały sport zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Często to właśnie dziewczynki dzięki swojej zawziętości osiągają liczne sukcesy w tej dyscyplinie!

Cena karnetu:65zł/msc
czas trwania 45min

Kontakt

ul. Górków 11,
62-020 Swarzędz

Telefon

535 235 245

E-mail

kontakt@akademianagorce.pl

Zgłoś swoje dziecko