Warsztaty

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, dlatego nasza oferta warsztatów została dobrana tak, aby stymulować wszystkie formy aktywności malucha. To właśnie do 5. rok życia dziecko rozwija się najszybciej, wtedy ujawniają się jego zdolności, umiejętności, a także talenty! Wierzymy, że każda umiejętność czy każdy talent, w który się zainwestuje teraz, może przynieść korzyści w przyszłości.

Zapisy na wszystkie zajęcia: warsztaty@akademianagorce.pl

 

WTORKI 10:15 – ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NIEMOWLĄT

czas: 30min
grupa wiekowa: niemowlęta 0-12msc lub dzieci powyżej 1. roku z rodzicami
cena: 130zł/msc

 

CZWARTKI 17:00 – ZAJĘCIA TANECZNE DLA NAJMŁODSZYCH

czas: 30min
grupa wiekowa: 3-6latki
cena: 65zł/msc

 

SOBOTY 10:00 – JUDO Z RODZICAMI

czas: 30min
grupa wiekowa: 2,5-3latki z rodzicami
cena: 65zł/msc

 

SOBOTY 10:45 – FUNNY JUDO

czas: 30min
grupa wiekowa: 3,5-6latki
cena: 65zł/msc

 

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NIEMOWLĄT

Zajęcia prowadzone przez wykształconych muzyków, pasjonatów którzy swoją miłością do muzyki zarażają nie tylko dzieci, ale i rodziców. Dzięki umiejętności gry na licznych instrumentach i wykorzystaniu różnorodnych atrybutów podczas zajęć, prowadzący nie pozwolą się nikomu nudzić. Muzyczne spotkania dla najmłodszych dzieci i ich rodziców nie tylko umuzykalniają, ale też integrują, rozbudzają wszystkie zmysły, otwierają na kontakt z innymi dziećmi.
Cykl zajęć prowadzony jest według łączonych metod i teorii, m.in. według teorii E.E.Gordona czy według B. Strauss. Oczywiście nieodłącznym elementem zajęć są kolorowe pomoce muzyczne, bańki mydlane, kolorowe wstążki i chusta Klanza. Zapraszamy do wspólnej, muzycznej zabawy!

 

ZAJĘCIA TANECZNE DLA NAJMŁODSZYCH

Zajęcia taneczne kształtują poczucie rytmu, słuch muzyczny, rozwijają wyobraźnię przestrzenno-ruchową i koordynację. Pomagają pozbyć się nadmiaru emocji, a także uczą współpracy w grupie.
Zajęcia dla najmłodszych opierają się na metodzie odtwórczo-naśladowczej, rozwijają wyobraźnię dziecka, dają mu poczucie własnej wartości i sukcesu we włożony wysiłek.
Program tanecznych spotkań został dostosowany do najmłodszych dzieci, tak aby udział w zajęciach przede wszystkim sprawiał im ogromną radość. Dzieci pod okiem instruktora:

  • przeniosą się w świat bajek tańcząc do utworów z uwielbianych filmów tj. Shrek, Kraina Lodu, Król Lew, Trolle, Piraci z Nibylandii, czy Vaiana;
  • poznają różne zakątki świata zmieniając się w Indian czy bawiąc w afrykańskie plemiona;
  • nauczą uroszczonych kroków tanecznych: twista, rock&roll’a, samby oraz cha -chy.

 

FUNNY JUDO

Judo uznano za najlepszy sport ogólnorozwojowy, dlatego polecany jest dla najmłodszych dzieci. Zajęcia opierają się na różnorodnych grach i zabawach ruchowych, dzięki którym dzieci trenują m.in. koordynację, zręczność, szybkość czy orientację przestrzenną.
Trenowanie judo zwiększa u dzieci pewność siebie, zmniejsza ilość zachowań niepożądanych wobec rówieśników. Uczy zasad fair play, szacunku dla trenera, rozwija zdolności motoryczne i poznawcze, rozładowuje nadmiar energii. Dzięki wykorzystaniu licznych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej, judo doskonale niweluje wady postawy.
Czy wiesz, że:

  • UNESCO i WHO rekomendują judo jako jeden z najlepszych sportów dla dzieci!
  • Judo jest obowiązkowym sportem na lekcjach WF-u w wielu krajach, chociażby we Francji!
  • Judo to doskonały sport zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Często to właśnie dziewczynki dzięki swojej zawziętości osiągają liczne sukcesy w tej dyscyplinie!

Kontakt

ul. Górków 11,
62-020 Swarzędz

Telefon

535 235 245

E-mail

kontakt@akademianagorce.pl

Zgłoś swoje dziecko