Warsztaty

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, dlatego nasza oferta warsztatów została dobrana tak, aby stymulować wszystkie formy aktywności malucha. To właśnie do 5. rok życia dziecko rozwija się najszybciej, wtedy ujawniają się jego zdolności, umiejętności, a także talenty! Wierzymy, że każda umiejętność czy każdy talent, w który się zainwestuje teraz, może przynieść korzyści w przyszłości.

WAŻNE! Z uwagi na podjęte w całym kraju działania mające na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszystkie zajęcia dodatkowe w Akademii zostają ZAWIESZONE do odwołania!

Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd

godz. 10:00

LOGOSENSORYKA każdy wtorek
Zajęcia dla dzieci 10-24msc

godz. 10:00

judo z rodzicami
dla 2,5-3 latków i rodziców

godz. 10:45

funny judo
dla 4-6 latków

Zapisy na wszystkie zajęcia: warsztaty@akademianagorce.pl    tel. 577-507-737

Wtorki - godz. 10:00 - LOGOSENSORYKA każdy wtorek

Zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku od 10. do 24. miesiąca życia

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć dostępne są TUTAJ

LogoSensoryka to zajęcia oparte na angażowaniu małej motoryki oraz rozwoju aparatu mowy Malucha. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę.

Termin: każdy wtorek, godz. 10:00 (czas trwania max. 1 godz)

Cena: 100zł/ karnet 4 spotkań     lub    35zł/1 spotkanie

Soboty - godz. 10:00 - judo z rodzicami

Judo uznano za najlepszy sport ogólnorozwojowy, dlatego polecany jest dla najmłodszych dzieci. Zajęcia opierają się na różnorodnych grach i zabawach ruchowych, dzięki którym dzieci trenują m.in. koordynację, zręczność, szybkość czy orientację przestrzenną.
Trenowanie judo zwiększa u dzieci pewność siebie, zmniejsza ilość zachowań niepożądanych wobec rówieśników. Uczy zasad fair play, szacunku dla trenera, rozwija zdolności motoryczne i poznawcze, rozładowuje nadmiar energii. Dzięki wykorzystaniu licznych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej, judo doskonale niweluje wady postawy.
Czy wiesz, że:

  • UNESCO i WHO rekomendują judo jako jeden z najlepszych sportów dla dzieci!
  • Judo jest obowiązkowym sportem na lekcjach WF-u w wielu krajach, chociażby we Francji!
  • Judo to doskonały sport zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Często to właśnie dziewczynki dzięki swojej zawziętości osiągają liczne sukcesy w tej dyscyplinie!

Cena karnetu:65zł/msc
czas trwania 45min

Kontakt

ul. Górków 11, 62-020 Swarzędz

Telefon

535 235 245

E-mail

kontakt@akademianagorce.pl

Zgłoś swoje dziecko